Форма заказа
Заполните все поля

Інверторний кондиціонер LG A09FT

Серія ARTCOOL Gallery

SKU: 700.954.29
100
грн.
299
грн.

Кондиціонер ARTCOOL Gallery з можливістю зміни зображень


  • Рамка та компактний дизайн
  • Контроль споживання
  • Чисте повітря та максимальний комфорт
  • Wi-Fi управління
Ультра-тонкий
Кондиціонер LG ARTCOOL Gallery гармонує з вашим інтер'єром завдяки стильному та інноваційному дизайну. Розподіл повітря здійснюється за принципом 3D, що дозволяє спрямовувати повітряний потік не лише вниз, а й убік.
Контролюйте температуру, де б ви не були
З додатком LG ThinQ * ви можете вмикати або вимикати кондиціонер LG, змінювати режим або встановлювати температуру, де б ви не знаходилися. Ви також можете використовувати прості голосові команди за допомогою Google Assistant **.
* LG SmartThinQ перейменований на LG ThinQ.
**Google та Google Home є товарними знаками Google LLC.
Dual Inverter компресор
Інверторний компресор LG вирішує проблему шуму та підтримує бажану температуру, забезпечуючи енергозберігаюче, довговічне та ефективне охолодження та обігрів.
Тихий режим
Кондиціонери LG працюють з низьким рівнем шуму завдяки унікальній технології LG з використанням похилих лопат вентилятора та компресора Dual Inverter, що усуває зайвий шум і забезпечує безперебійну роботу.
Ефективний нагрів
Кондиціонери LG підтримують тепло у вашому будинку в холодну погоду завдяки технології DUAL Inverter Compressor.
Змінні зображення
Відмінна риса кондиціонерів LG ARTCOOL Gallery – можливість зміни зображень на передній панелі. Це може бути, що завгодно: Ваш портрет, сімейна фотографія або просто улюблений витвір мистецтва.
Габаритні розміри